Dvipuses šienapjovės KDD-R

Diskinė dvipusė KDD – R 860 šienapjovė + KDF 300 šienapjovė

Priekinę šienapjovę papildant KDD-R šienapjovėmis, galima pasiekti 8,60 m pjovimo plotį ir našumą apie 10,0 ha/val.


„MegaCUT“ sistema

„MegaCUT 860“ šienapjovės sistemą sudaro diskinė dvipusė KDD – R 860 šienapjovė, kurioje integruota 1 600 kg keliamosios galios TUZ sistema, ir priekinė diskinė KDF 300 šienapjovė, pakabinta ant TUZ dvipusės šienapjovės. Dėl tokio suderinamumo, mašina tinkamai prižiūrima, o operatorius gali nesivarginti dėl gręžiojimosi atgal.

Diskinė dvipusė KDD – R 860 šienapjovė + KDF 300 šienapjovė

Darbas su galine pavara

Naudojant traktorių, turintį galinę eigą, priekinė KDF 300 šienapjovė gali būti kabinama ant bendro dvipusės „KDD + KDD rewers“ šienapjovės rėmo. Toks sprendimas gerokai pagerina sistemos darbo kokybę ir patogumą.

Centrinis pakabinimas

Dėl centrinio pakabinimo tolygiai paskirstomas šienapjovės svoris per visą jos ilgį. Kitas privalumas – geriau reaguojama į teritorijos nelygumus, todėl greičiau ir švariau pjaunama.

Dvipusės šienapjovės kabinamos centre.
Dvipusės šienapjovės kabinamos centre

Hidraulinis saugiklis

„MegaCUT 860 R (REWERS)“ šienapjovių kombinacijai panaudotas naujoviškas hidraulinis saugiklis, kuris saugo peilius nuo pažeidimo. Aptikus kliūtį, pjovimo sistema atlenkiama 30 laipsnių atgal ir pakeliama apie 70 cm.

MegaCUT 860 R (REWERS) šienapjovių kombinacija

Transportavimas

Naudojant srovės skirstytuvą ir siekiant vienu metu pakelti KDD šienapjoves transportavimo padėčiai ar grįžtant, traktoriuje reikalinga tik viena hidraulinė išeiga.
KDD-R 860 šienapjovėje yra papildomas rėmas, kurį sumontavus, KDD-R 860 šienapjovę galima pakabinti traktoriaus gale, o KDF 300 šienapjoves įprastai priekyje.

Šienapjovės KDD-R

Pjovimo sistemos uždėjimas

Tarp priekinės šienapjovės ir šoninės šienapjovės gamykloje yra nustatytas užėjimas – 3,75 cm. „MegaCut“ sistemoje surinkta nupjauta žolė visada paskirstoma trijuose voluose.

„MegaCut“ sistemoje surinkta nupjauta žolė visada paskirstoma trijuose voluose.

KDD šienapjovių privalumai

  • Didelis platumas.
  • Aukštas našumas.
  • 2 metų garantija.
  • Tinkamai paskirstomas svoris.
  • Galimybė dirbti tik viena galine šienapjove po antros galinės šienapjovės atjungimo.
  • Galimybė naudoti jau turimą priekinę 3,00 m šienapjovę.
  • Šienapjovė nustatoma į transportavimo, darbinę ir važiavimo virš pjovimų padėtis dviem hidrauliniais šienapjovės varikliais.